veľkoobchod

veľkoobchod a eshop : army a outdoor produkty a maskáče …

velkoobchod
Veľkoobchod VSTUP

 

Naša spoločnosť sa okrem maloobchodu venuje aj veľkoobchodu. Ak máte obchod s podobným sortimentom ako môžete vidieť na našich stránkach a mali by ste záujem s nami obchodovať, ponúkame Vám serióznu veľkoobchodnú spoluprácu. Ponúkame Vám osvedčený a dobre sa predávajúci tovar, 26 ročné obchodné skúsenosti s týmto tovarom, bezproblémové riešenie reklamácií a celkové seriózne jednanie na obchodnej úrovni. Pre viac informácií nás navštívte online na army shop nitra kde okrem vojenského vybavenie, maskáčov a taktickej a outdoor výstroje ponúkame aj iné produkty nevojenského charakteru. Máme zaujímavý tovar, ako napr., pekné dekorácie do bytu, či do Vašej klubovne vhodné ako darček, alebo peňaženky a tašky, púzdra na čokoľvek, teda púzdra na doklady, na udice, na zbrane ale aj na okuliare. Alebo vlajky a zástavy rôznych národov vhodné pre zberateľov, odznaky pre deti, ale aj vojenské a poľovnícke odznaky. Nášivky na vojenské oblečenie, na bombery, alebo aj pre motorkárov. Výber máme veľký, stačí sa len k nám nejako dostať a vybrať si ten svoj obľúbený produkt. No a my Vám ho dodáme už do 24 hod., Nie je to skvelé ? Smile-tpvgames.gifSmile-tpvgames.gif

darčeky maskáče

Táto web stránka outdoorového a maskáčového oblečenia, zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Celý sortiment nášho tovaru: detských maskáčov a doplnkov k tomuto odevu, pánskeho maskáčového oblečenia a dámskych maskáčových odevov a maskáčových doplnkov k oblečeniu, traky a opasky ku všetkým nohaviciam, šiltovky, zimné kukly ale aj šatky, zimné čiapky a baranice, ponožky, podkolienky a vložky do topánok. To všetko si môžete prezrieť na www.tifantex.sk. Z detského oblečenia ponúkame aj kvalitné a zároveň lacné detské monterky ktoré si deti v poslednej dobe veľmi obľúbili. Navštívte nás online alebo osobne a určite si z našej ponuky niečo vyberiete. Tak neváhajte a urobte radosť sebe alebo blízkej osobe.

darčeky outdoor

Ďalej ponúkame outdoor vybavenie do prírody a to maskáčové ruksaky a tašky, batohy a vaky, survival taktickú výbavu na prežitie v prírode, kompasy a buzoly na orientáciu, stany, vojenské spacáky ČSĽA lehátka, kempové stoličky a stoly. Okrem tejto základnej výbavy  Vám ponúkame maloobchodne aj veľkoobchodne darčeky pre mužov, ženy a deti originálne, vtipné alebo zábavné darčeky. Ako napr.,  pre mužov tabatierky a fajky, ploskačky, likérky, nože lovecké aj vreckové, doplnky pre airsoft a paintball, znehodnotené zbrane ako dekorácie do klubovne a pod., Pre ženy zase dámske darčeky rôzne šperkovnice, srdiečka, prívesky a kľúčenky alebo nejaký praktický darček pre ženy. Pre deti zase rôzne hračky a zábavné hry. Určite si vyberiete z nášho eshopu alebo veľkoobchodu.

Naša Spoločnosť veľkoobchod ponúka tovar na ďalší predaj. Pokiaľ vlastníte predajňu s podobným sortimentom, ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás na :

Kontakty :

  • tel. 037 6553 066
  • web : www.tifantex.sk
  • email : objednavky@tifantex.sk
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.