veľkoobchod

Veľkoobchod :

velkoobchod
Veľkoobchod VSTUP

Táto web stránka outdoorového a maskáčového oblečenia, zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Celý sortiment tovaru detských maskáčov, pánskeho maskáčového oblečenia a dámskych maskáčových odevov a maskáčových doplnkov k oblečeniu, traky, opasky, šiltovky, kukly a šatky, zimné čiapky a baranice si môžete prezrieť na www.tifantex.sk. Z detského oblečenia ponúkame kvalitné a zároveň lacné detské monterky ktoré si deti v poslednej dobe veľmi oblúbili. Takže určite si vyberiete.

Ďalej ponúkame outdoor vybavenie do prírody a to maskáčové ruksaky a tašky, batohy a vaky, survival taktickú výbavu na prežitie v prírode, kompasy a buzoly na orientáciu, stany, vojenské spacáky ČSĽA lehátka, kempové stoličky a stoly. Okrem tejto základnej výbavy  Vám ponúkame maloobchodne aj veľkoobchodne darčeky pre mužov, ženy a deti originálne, vtipné alebo zábavné darčeky. Ako napr.,  pre mužov tabatierky a fajky, ploskačky, likérky, nože lovecké aj vreckové, doplnky pre airsoft a paintball, znehodnotené zbrane ako dekorácie do klubovne a pod., Pre ženy zase dámske darčeky rôzne šperkovnice, srdiečka, prívesky a kľúčenky alebo nejaký praktický darček pre ženy. Pre deti zase rôzne hračky a zábavné hry. Určite si vyberiete z nášho eshopu alebo veľkoobchodu.

Naša Spoločnosť veľkoobchod ponúka tovar na ďalší predaj. Pokiaľ vlastníte predajňu s podobným sortimentom, ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás na :

Kontakty :

  • tel. 037 6553 066
  • web : www.tifantex.sk
  • email : objednavky@tifantex.sk