maskáčové nohavice

maskáčové nohavice s dodaním do 24 hod a ešte aj super cena?

maskacove nohavice eshop
vstup do eshopu maskáčové nohavice

 

 

 

 

V našej ponuke nájdete pánske, ale aj dámske a detské nohavice rôznej strihovej a farebnej rozmanitosti, maskáčové nohavice woodland, desert, realtree, kryptek, 3D hardwood, metro, digitálny vzor, mandrake vzor, jednofarebné, ale aj rôznofarebné, pre príslušníkov SBS, poľovnícke, bojové BDU, taktické, zateplené, ale aj  nadrozmerné, alebo podľa vzoru 95 ČA a tiež aj maskáčové komplety a súpravy.

Naše maskáčové outdoor nohavice sa hodia na pravidelné návštevy do prírody a to znamená, že niečo aj vydržia. Nohavice ponúkame pre všetky vekové kategórie: pre deti, tínedžerov, dospelých ale aj seniorov a samozrejme aj za skvelé a výhodné bezkonkurenčné ceny. Okrem toho v našom e-shope nájdete aj rôzne iné oblečenie, či už outdoor alebo maskáčové do prírody, alebo aj pohodlné do domácnosti, na von, alebo do práce, či na prechádzky. Okrem tohto oblečenia ľudovo nazývané aj maskáče si môžete zakúpiť aj doplnky k tomuto oblečeniu, teda kožené a plátené opasky a traky na nohavice, pekné klobúky či už slamené alebo v maskovacom prevedení, šiltovky a iné šilty, šatky na leto, alebo aj pre motorkárov, kukly ale aj ponožky a podkolienky. Taktiež máme v našej ponuke aj pekné dekorácie do bytu, darčeky pre blízkych, hračky pre deti a rôzne iné drobnosti, ale aj iné zaujímavé a praktické predmety. Do e-shopu prejdete kliknutím na odkaz do e-shopu vyššie.


maskáčové nohavice

maskacove nohavice
maskáčové nohavice LOSHAN kryptek mandrake

Medzi najžiadanejšie druhy oblečenia sa v poslednej dobe zaradili aj maskáčové nohavice. Tie sa samozrejme od nepamäti tešili veľkému záujmu, no až v posledných rokoch môžeme sledovať akýsi „boom“ a to hlavne preto, že sa začali vo veľkom nosiť ako pohodlné a praktické oblečenie v domácnosti, na von, do práce, do záhrady a pod. V našom army shope nitra máme k dispozícii rôzne maskáčové nohavice – dlhé aj krátke, teda kraťasy, 3/4 kapri, zateplené aj nezateplené, spolu s najobľúbenejšími maskáčovými vzormi na trhu. K tým môžeme bez debaty zaradiť také známe vzory a camouflage prevedenia ako sú woodland, desert, oak wood, metro, a aj čoraz populárnejší 3E kryptek o ktorom si ešte niečo porozprávame. Samozrejme ich väčšina z Vás bude nosiť do prírody, turistiku, na ryby … a vďaka ich veľkej kvalite a pohodlnosti si ich určite zamilujete tak, ako aj my. 

maskáče vzor 3E KRYPTEK

to je nový svetový fenomén medzi maskáčovými vzormi, pretože ide o nové a zaujímavé prevedenie maskáčov ako takých (obrázok vyššie). Medzi najzaujímavejšie kryptek vzory patria konkrétne tieto : nomad, typhon, mandrake a highlander. Všetky samozrejme nájdete v našej ponuke a určite ich Vám odporúčame aspoň prezrieť. 

Maskáčové nohavice ponúkame samozrejme aj nepremokavé, alebo aj zateplené, ktoré sa hodia do chladnejšie počasia a ocenia ich najmä rybári a poľovníci. Keďže ide o naozaj praktické oblečenie, ktoré môžete nosiť skoro všade, určite Vám odporúčame si ich zadovážiť a my ich ponúkame v špičkovej kvalite a za rozumné ceny, okrem toho že získate skvelé maskáče, ešte aj ušetríte! Je to teda skvelá ponuka, ktorá sa nachádza na našej armyshopovej stránke a my sa už tešíme na Vašu návštevu.


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.