fotogaléria

detske maskace
Detské maskáče do ESHOPU

 

 

detské maskáče do 24 hod ✓  super cena zaručená výrobcom ✓

Kupujte maskáče len od výrobcu, aby ste mali zaručenú najlepšiu cenu. Garantujeme Vám široký výber, kvalitu, najnižšiu cenu, dodanie do 24 hodín a bezproblémovú výmenu tovaru, alebo vrátenie peňazí priamo na Váš účet bez zbytočných prieťahov. Ak neveríte, čo tvrdíme tak nás jednoducho len vyskúšajte !

Táto  fotogaléria zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Celý sortiment tovaru si môžete prezrieť na našej webovej stránke www.shop-army.sk

maskáče : nohavice, bundy, kraťasy, tričká, legíny, tepláky …

Okrem detských maskáčov ponúkame aj pánske a dámske maskáče a outdoor obuv. Naša ponuka : pánske maskáčové bundy a nohavice, kraťasy, obuv kroksy na leto. ale aj čiapky, klobúky, širáky, šiltovky a iné doplnky. Z dámskych maskáčov máme v ponuke maskáčové nohavice dámske ako aj bundy, bombery, blúzky a tuniky, tričká a tielka na leto, elastické legíny a tepláky, domáce oblečenie ako aj dámsku obuv, tenisky, topánky, rôzne šľapky, kroksy a papuče, rôzne doplnky k obuvi, šnúrky a vložky a iný outdoor sortiment. Ak nás navštívite určite si vyberiete a za naozaj skvelé ceny.

 

detská vestadetské tepláky           detské nohavice

 

 

detské maskáče    detské maskáče     maskacovy klobuk

 

 

maskáčové tenisky maskáčová šiltovkaruksak

 

 

detske teplaky    traky na nohavice      batoh

Maskáčové a outdoor doplnky :

V kategórii DETSKÉ MASKÁČE na našej web stránke ponúkame za veľmi dobré ceny nielen maskáče pre deti všetkých vekových kategórií, ale aj rôzne doplnky k maskáčovým odevom, či rôznu výbavu pre deti do prírody, stanových a letných táborov a pod., 

  • Maskáčové nohavice, bundy, komplety a rôzne iné súpravy, vhodné pre deti do lesa, prírody, stanovanie a iné aktivity v prírode.
  • Na leto máme pre v ponuke rôzne maskáčové tričká, tielka, polokošele, s krátkym a dlhým rukávom z tenšieho materiálu, ďalej dámske vesty, maskáčové dámske kraťasy a iné maskáčové oblečenie vhodné na leto.
  • Na voľný čas maskáčové odevy s príjemného materiálu : mikiny, tepláky, teplákové súpravy, legíny, tričká a tielka a iné …
  • Odevné doplnky k maskáčom : DETSKÉ ČIAPKY a ČAPICE : šiltovky, klobúky, šatky štvorcové a pirátske, širáky, čiapky sieťované na leto, na zimu ušianky, kukly, šále, zimné šiltovky a iné zateplené čiapky.
  • Iné odevné doplnky : detské opasky plátenné a kožené, maskáčové, alebo rôznofarebné traky na nohavice, ponožky zimné aj tenké, rukavice, kukly, šály a iné oblečenie na zimu.
  • Obuv s maskáčovým vzorom do prírody, alebo športová obuv, tenisky len tak na bežné nosenie, šľapky, kroksy, papučky, topánky, detské gumáky a čižmy a tiež iné doplnky k obuvi, šnúrky do topánok, vložky do obuvi a pod.,

Maskáče pre deti, výroba detských maskáčov a maskáčových doplnkov, dodanie do 24 hod.